Naprawy Powypadkowe

Kompleksowa pomoc w naprawach powypadkowych.

CO ROBIMY ?

Wypadek lub stłuczka może przytrafić się każdemu. Czasami jednak zdarza się, że ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania z OC lub z innego dowolnego ubezpieczenia. Warto wtedy skorzystać z z pomocy doświadczonych w tym zakresie osób. Oczywiście jeśli ktoś czuje się na siłach i jest pewien swego, wówczas może walczyć o odszkodowanie z OC samemu. Jest to jednak dużo bardziej stresujące i trudne niż w przypadku skorzystania z usług osób stale zajmujących się tymi zagadnieniami.

Należy pamiętać o tym, że prawie każde towarzystwo ubezpieczeniowe wydaje się być w porządku póki nie musi wypłacać odszkodowania.
Wybierając firmę, która świadczy usługi kompleksowe w zakresie szkód komunikacyjnych gwarantujesz sobie mniejszy stres w przypadku walki o przysługujące Ci odszkodowanie po wypadku, zarówno majątkowe jak i osobowe.

DODATKOWE ROSZCZENIA:

  • zaliczka na poczet kosztów leczenia: zwrot udokumentowanych kosztów leczenia, dojazdów, przejazdów na wizyty kontrolne, zabiegi rehabilitacyjne, dojazdy najbliższej rodziny celem odwiedzin, koszty specjalnych diet, odzywek leczniczych, koszty zakupu środków opatrunkowych, ortopedycznych, sprzętu ortopedycznego, odpłatne wizyty lekarskie, koszty pobytu w sanatorium, koszty opieki drugiej osoby - jeśli ta była konieczna
  • koszty koniecznej zmiany kwalifikacji zawodowych
  • zwrot utraconych korzyści w związku z przebywaniem w szpitalu, na zwolnieniu lekarskim poszkodowanego lub osób nim się opiekujących
  • zwrot zniszczonej odzieży w wypadku i innych przedmiotów - rachunki, zniszczone przedmioty, odzież, oświadczenia

Naprawy Powypadkowe
Wodzisław Śląski

100% Zadowolonych Klientów
scroll up